Lake Doku Gergi Tavan: Germe tavan sistemi, istenilen renkte ve gerginlikte ısıtılarak, istisnai özelliklerinden dolayı farklı renk ve kumaşlarda özel alüminyum profillerin kullanıldığı bir tekniktir. Gergi tavan için kullanılan kumaş germe tavan ve pvc germe tavan malzemeleri için çeşitli dokular mevcuttur. Mat gergi tavan ve parlak gergi tavan dokularının yanında lake doku gergi tavan malzemesi de sıklıkla tercih edilmektedir. Gergi Tavan için kullanılan bu teknik sadece düz, dairesel ve diğer geometrik şekillere değil aynı zamanda tonoz ve kubbe gibi yarıçap uygulamalarına da izin verir. Kullanılan gergi tavan malzemesinin esnekliği sayesinde, bu teknik her projede özgün tasarımlar oluşturmanızı sağlar.

Gergi tavan sistemi sadece tavanlar için değil, aynı zamanda dekoratif amaçlı ve mümkün olan her durumda duvarlar için de gergi tavan imalatı ve montajı geçerlidir. Germe tavanlar su ve nemden etkilenmez, bakım gerektirmez veya boyanmaz ve temizlenebilir. Gergi tavanlarda ışıkları da monte edebilirsiniz.

Germe tavan yumuşak bir ışık kaynağı olarak arka ışık tarafından kullanılabilir, hafif ve etkilenemez, yanıcı olmayan hijyenik, elastik ve estetik (X-ışığı) UV ışığı ile, yaklaşık 200 gr / m2 ağırlığı olan bir yangın durumunda diğer malzemelerine göre daha dayanıklıdır. Gergi tavanlarda resim ve çizimler ekleyebilirsiniz. Biz yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesine göre profesyonel ekibi ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

Lake doku gergi tavan, Şeffaf pvc gergi kumaş, LED'ler ile birleştirerek, aydınlık, modern, temiz veya canlı bir şekilde farklı bir ortama ışık dağıtır. Tavan  Pvc gergi kumaş, sınırsız seçenek olan tavan formu için fikirler açar. Opaktan metalik ve şeffaf renklerin seçimi, düz bir tavanın bile güzelliğini arttıracaktır. Yenileme işi için çok pratik.

Lake doku gergi tavan teknolojisinde devrim niteliğinde bir ilerlemedir. % 100 su geçirmez, buhar, klor ve sıcak ve soğuk sıcaklıklara dayanıklıdır. % 100 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve yeniden kullanılabilir, çıkarılabilir ve geri dönüştürülebilir. Membranlar,  antimikrobiyal, anti-mikrop, kendi kendine deodorize ve Sınıf 1 yangın ve güvenlik sertifikalıdır. Ayrıca, yeni aydınlatma armatürlerini tasarımınıza dahil etmek için çalışabiliriz veya mevcut armatürleri sorunsuzca sorunsuz bir şekilde karşılayabiliriz.