Kumaş gergi tavan Yıldırım Dekor: Poliüretan artı orijinal kablolu sistem Yıldırım Dekor ayrıcalığı ile çevre dostu bir polimer kaplama ile, polyester kumaş ile güçlendirilir. Yıldırım Dekor olarak kullandığımız gergi tavan kumaşın yoğunluğu (standart) metrekare başına 360 gramdır. Bu, pazardaki gerilimli tavanlarda kullanılan en yoğun kumaştır. Gergi tavan imalatı ve montajında birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır.

Yıldırım dekorda gergi tavan yıllarca güzel bir görünüm ve şekil koruyan mat bir yüzeye sahip homojen dokulu bir kumaşla ayırt edilirler. Gergi Tavanlar için garanti 10 yıldır, fakat hizmet ömrü 30 yıldan fazladır. Gergi tavanlar on yıllarca sorun çıkarmadan rengini kaybetmeden kullanılabilir. Bakımı kolaydır. Ekstra hizmet gerektirmez.

Yıldırım Dekordan Bir Gergi tavan sipariş verirken neye sahip oluyorsunuz?

  • Güvenli, ekolojik malzemelerden oluşan yüksek kaliteli bir tavan.
  • Pürüzsüz kesintisiz tavan yüzeyi;
  • Onarımın herhangi bir aşamasında uzmanların istişareleri (gergin tavanlar için yapılarının güçlendirilmesi, vb.)
  • Profesyonel kurulum. Tüm montajcılarımız, kumaş tavanların montajında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.
  • İstanbul ve tüm Türkiye fiyatlarında kumaş gergi tavanlar için en uygun fiyat güvencesi.

sağlığı için güvenli bir yapıya sahip gergi tavanlar, her türlü sıcaklık için uygundur. Yüksek ve düşük sıcaklıkları tolere ısıtılmamış dahil binaların, her türlü alana uygun bir yapıya sahiptir. (-50 ° C).

Gergi tavanlar yanmaz olarak sınıflandırılmıştır, deforme olmazlar ve sararmazlar. Tavanı herhangi bir renkte boyamak veya seçtiğiniz bir resmi çekmek mümkündür. Streç tavanlar, neme ve sızıntılara dayanıklıdır: banyoya veya mutfağa bir tavan monte edebilirsiniz. Ve eğer daireniz komşuları tarafından sular altında kalıyorsa, su odaya sızmaz, ancak hızlı bir şekilde dışarı pompalanabilen tavan kumaşında kalır. Kumaş tavanlarda fiyat, avantajları ile tamamen haklı görülen geleneksel PVC ketenlerden biraz daha yüksektir.