İstanbulda gergi tavan hizmeti veren bir çok firma bulunmaktadır. Profesyonel gergi tavan firmalarının dışında maalesef merdiven altı diye tabir ettiğimiz fason gergi tavan işi yapan bir çok firmada bulunmaktadır. Gergi tavanın doğru ve kaliteli montajı için sadece ne olacağı değil, aynı zamanda kimin yaptığı ve kurduğu da önemlidir. Müşteri evde gergi tavan yaptırmaya karar vermişse, önce kime başvuracağını soracaktır. Birçok şirket, yalnızca tavanın doğrudan kurulumunu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda manzarayı düzenlemenize yardımcı olacak bir tasarımcının hizmetlerini de sağlar. Gergi tavan hizmeti alırken mutlaka muattabınızın gerçek bir firma olmasına dikkat ediniz. 

Avrupada güvenilir bilinen bir çok gergi tavan markası bulunmaktadır. Bunların başında barrisol, clipso, newmat, heilux, philips gibi kaliteli kaliteli membran kumaltan üretilen gergi tavan markalarıdır. Bunun yanında ucuz maliyetli ve kansorejen etki bırakan malzemelerde maalesef piyasada satılmaktadır. İstanbulda gergi tavan firması ararken  mutlaka hangi malzeme kullandığınıda dikkat ediniz.

GÜVENİLİR GERGİ TAVAN FİRMALARI

Yıldırıdım Dekor Gergi Tavan sistemleri yaklaşık 30 yıldır sektörde hizmet vermektedir. Alıcıların güvenini kazanan popüler firmalar arasında hala çok sayıda var. Örneğin, tanınmış tek Çinli gergi tavan üreticisi - Gline. Bunun Çin olduğu gerçeğinden korkmayın, çünkü şirket gerçekten kaliteli ketenleri uygun bir fiyata sunuyor.

Bu üreticiler, ürünlerinin kalitesini etkilemeyecek kadar iyi bilinmemektedir. Müşteri geri bildirimi yalnızca olumludur - ürünlerin tüm teknik göstergeleri yüksekliktedir. Tüm şirketler gelişiyor, yeni teknolojiler, ek hizmetler, tavanların uygulanması için taze fikirler ekleniyor.

Gergi Tavan Üreticileri

Farklı ülkelerde üretildiği için teslimatta herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Her zaman şubeler ve temsilcilikler açıktır, ancak fiyatlar çok daha düşüktür. Tavan için malzeme seçerken sadece büyük şirketlere değil, istikrarlı ama çok büyük olmayan firmalara da dikkat etmek gerekiyor.

Hangi tavanın yapılacağını belirleyin, bazen çok zordur. Ancak yardım, tavsiye ve malzeme teslimatı için hangi üreticinin seçileceğini seçmek daha da zordur. Seçim çok büyük, bu yüzden güvenilir firmalarla işbirliği yapmak en iyisidir.Germe Tavanlar, evinizi veya iş yerinizi benzersiz kılacak ve ailenizin, müşterilerinizin veya misafirlerinizin deneyimini yükseltecek 3D baskı uygulamalarıyla birlikte gelir. Gergi tavanlar son derece özelleştirilebilir ve şekillendirilmiş ve mükemmel bir uyum için boyutlandırılabilir.