Aydınlatma olmadan gergin tavan, sönük bir bez parçası gibidir. Aydınlatma sistemi eksik olan gergi tavan dekorasyonunun tüm avantajlarını vurgulayan, filmin güzelliğini ortaya koyan yeterli argüman yok gibidir. Bu nedenle, şirketimizin gergi tavan imalat, gergi tavan montaj, gergi tavan bakım gib popüler hizmetlerinden biri olan, fiyatının birçok inceliklere bağlı olduğu gergi tavan aydınlatmasıdır. 

Arkadan aydınlatmalı olarak, iç mekanlarda istenen efektleri yaratarak LED monokrom ve RGB bantlar, neon kordonlar, bireysel LED'ler, flüoresan lambalar kurarız. Sonuçta, aydınlatma gergi tavan için en güçlü tasarım araçlarından biridir. Fiyat asma tavan iki düzeyde veya kutuya gizli katmanlı gergi tavan ve dış, çevre ya da tavan tüm alanı arasına yerleştirilmiş arka LED, doğal olarak elde edilir. 

İçeriden Aydınlatmalı Gergi Tavanlar 

Gergi tavanlarda gizli aydınlatmanın fiyatı, kullanılan materyallerin miktarına ve işe bağlıdır. Tavanda mat gergi tavan veya saten gergi tavan, ya da gizli bir gergi tavan ile yansıtıcı parlak gergi tavan durumunda, standart niş içeren bir kutuya aydınlatma cihazları yerleştirebilirsiniz. 

Gergi tavan aydınlatma nişin olmadan odanın köşelerinde yer alırsa daha düşük maliyet olacaktır. Ve tüm tavanın eşit ışıklandırması söz konusu olduğunda, örneğin, saydam filmleri olan gergi tavan yapılar oluştururken daha fazla. 

Gergi Tavan Arka Işık Özellikleri 

Led-bantlardaki tek renkli LED kristaller tek bir renge sahip olabilir ve reostat kullanımı yoğunluğunu düzenlemeyi mümkün kılar. Ancak her LED'de ve kontrol sistemindeki üç farklı renkli kristallere sahip RGB bantlar, tasarım spektrumunu genişletir. 

Denetleyiciyi kullanarak, tüm oda mavi, sarı, kırmızı, yeşil, mor veya diğer renklerle dolu olabilir. Bu yüzden eğlence mekanlarında öne çıkan özellikler var. Photopressed tavanlar ekstra ışık, parlak - gökkuşağı ve yükselen - muhteşem ekler elde edebilirsiniz. 

Aydınlatma İle Gergin Bir Tavan Nasıl Sipariş Edilir? 

Şirketimizde, tek katlı ve çok katmanlı, aydınlatmalı avize, spot, spot ışık yayan diyotlar veya tek renkli ve renkli aydınlatma ile anahtar teslim bazında bir gergi tavan siparişi verebilirsiniz. 

Tecrübeli danışmanlarımız, bu durumda bir gergi tavan için hangi aydınlatmanın seçilmesi gerektiğini önerecek ve profesyonel ustalar en kısa sürede ve en iyi kalitede siparişi yerine getireceklerdir. Sitemize ışıklandırılmış bir tavana ait fotoğrafları ve fiyatları ile baktığımızda, siparişi verme kararını verebilirsiniz. Tavandaki endişelerinizi bize bırakın. Sorunları çözüyor, rahatlık ve neşeyi evinizde bırakıyoruz!