Uzun bir süre önce modern bir tarzda tasarım, tavanlarda düz beyaz yüzeyleri terk etti. Bugün, güzel ve eğlenceli tavanlar yaratmak için, dekoratörler gergi tavan kumaşlarını kullanmaya başladılar. Yıldırım dekor gergi tavan imalat ve montaj işlemlerinde uzman ekipleri ile hazırlamış olduğu gergi tavan modelleri ile sizlere hizmet etmektedir. Firmamız bünyesini de pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan, barisol tavan, türlerinden oluşmuş yüzlerce gergi tavan tasarımı ve sınırsız gergi tavan renk seçenekleri mevcuttur. Kaliteli gergi tavan malzemesi ve uygunn fiyatla üretmiş olduğumuz gerggi tavanları siz müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Akustik gergi tavan, led ışıklı gergi tavan, gizli ışıklı gergi tavan, mat gergi tavan, saten gergi tavan, seçeneklerinde renk seçimi ile ilgili bu makalemizi sizler için hazırladık.

Renkli bir tonla hazırlanan gergi tavanlar küçük boyutlu odalar için en iyi çözüm olarak kabul edilir. Tavanda aşırı çeşitlilik görme ve ruhsallık üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Gergi tavanlar için çok popüler siyah renk ve bej renk farklı renkleri vardır.

Çok renkli gergi tavan : Çeşitli renklerde bezler, bir salon, kafeler veya kuponlara dahil olan şirketlerin ofisleri gibi geniş odalarda harika görünmektedir. Filmin ortak kumaşa birleştirilmesi, kaynak ile veya tavan bağlantı cıvatalarının yardımıyla parçalar birleştirilerek yapılır. İkinci varyantta, ilgili veya karşıt bir rengin dekoratif fişleri uygulanır.

Fotoğraf baskısı gergi tavan : Büyük formatlı bir yazıcı kullanarak kesintisiz tavanlar çok uzun zaman önce kullanılmamaktaydı. Fakat şuanda oldukça çok tercih edilen bir gergi tavan modelidir. Süreç oldukça pahalıdır, ancak bu etki buna değer. Baskı ekipmanı üzerine, panele fotoğraflarınızı 5 metreye kadar genişlikte koyabilirsiniz. Resim katalogları boyamak için binlerce yol içerir. Deniz, gökyüzü, manzara ve portreler, çiçekler ve böcekler, tek ve büyük portreler olabilir.

Not : Farklı tip ve boyutlardaki odalar için iyi bir renk seçmenize izin vermek için kullanılan renk paletinin çeşitliliği ve zenginliği önemlidir.

Biçim çeşitliliği ve güzelliği

GCR ve dikişsiz kumaş Gergi tavan filminin bir polivinil klorür bazındaki kolaylığı ve esnekliği, streç yapılara çok fantastik bir şekil vermeyi mümkün kılmaktadır. Benzer formları kullanarak hacimsel yapılar oluşturmak için çok sık kullanılan bir gergi tavan modelidir. dalgalar; kemerler; kubbe; yüzer figürler; çeşitli seviyelerden yapılar. Tüm bu ihtişamı yaratmak için tavan, duvar, ayrık ve yapısal tuvaller var. Tuval ve alçı panelin uygulamalı sanat mührü ile birleştirilmesi sırasında iyi bir etki ortaya çıkar. Düşünceli aydınlatma, tavan penceresinden fark edilen manzara görüntüsünü yaratmayı mümkün kılar