Gergi tavan aydınlatma fiyatları, dünyada analog olmayan özel bir ürün olup, özel bir tekstil kumaşının lüksünü basılı görüntü ve led kristalleriyle birleştiriyor. led kristalleri Dünya çapında son derece değerli ve kalitesi ve ışık derinliği ile ayırt edilir. 
 
Ürün Yıldırım Dekorun özel bir ürün olduğundan, iki aynı tuval mevcut olamaz. Şahsen her müşteri için benzersiz bir süs oluşturacağız, uygun bir renk bulacağız, mizanpajın bir taslağını oluşturacağız, müşterilerin ihtiyaçlarına göre. Tüm bilgilere sahip olmak, tuvalin belirli alanında bulunan kristallerin miktarını hesaplamak mümkün olacaktır.
 
Gergi tavan aydınlatma, iki ana elemandan oluşan asma veya düşey tavan sistemidir: alüminyum çerçeve ve dayanıklı PVC veya kanvas membran. Montaj hızlı ve kolaydır ve çerçevenin duvara veya tavana tutturulması, ardından zarın gerginliğinin gerilmesiyle başlar. Mobilya sökülmesi gerekli değildir; Ekibimiz sadece birkaç saatinizi alıyor ve biz asla dağınıklık yapmıyoruz.
 

İstanbul Gergi Tavan Aydınlatma Firması

Arnavutköy gergi tavan aydınlatma, Avcılar barisol gergi tavan aydınlatma, Bağcılar 3d gergi tavan aydınlatma, Bahçelievler transparan gergi tavan aydınlatma, Bakırköy lake gergi tavan aydınlatma, Başakşehir ışık doku gergi tavan aydınlatma, Bayrampaşa led gergi tavan aydınlatma, Beşiktaş barrisol gergi tavan aydınlatma, Beylikdüzü barissol gergi tavan aydınlatma, Beyoğlu germe tavan aydınlatma, Büyükçekmece gergili tavan aydınlatma, Çatalca gergi tavan aydınlatma, Esenler gergi tavan aydınlatma, Esenyurt gergi tavan aydınlatma, Eyüp gergi tavan aydınlatma, Fatih gergi tavan aydınlatma, Gaziosmanpaşa gergi tavan aydınlatma, Güngören gergi tavan aydınlatma, Kâğıthane gergi tavan aydınlatma, Küçükçekmece gergi tavan aydınlatma, Sarıyer gergi tavan aydınlatma, Silivri gergi tavan aydınlatma, Sultangazi gergi tavan aydınlatma, Şişli gergi tavan aydınlatma, Zeytinburnu gergi tavan aydınlatma

Gergi tavan aydınlatma gergi tavan aydınlatma fiyatları tavan aydınlatma aydınlık tavan özel tavan


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta