Bir odada ses dalgalarının yoğunluğunu azaltmak için, özel mikro perforasyonlar uygulayarak akustik gergi tavan kullanabiliriz . Bir ses kaynağından yayılan dalga, sesin yansımalarını azaltan tavan tabakası tarafından kısmen emilir.
 
Akustik tavan, ses dalgalarının bir kısmının içinden geçmesine de izin verir. Ses dalgaları oda çevresinde yankılanmaya devam ederken, enerji kaybı devam eder ve boşluktaki ses azalır. Bu teknoloji sayesinde etkileyici akustik sonuçlar elde edebiliriz.
 
Yıldırım dekor akustik gergi tavanın daha iyi bir sonucu için akustik tavanlar bir ses emme plakasıyla kullanılabilir. Bu, olağanüstü akustik emici ve ısı yalıtım özellikleri ile tanınan bir termal akustik yalıtım malzemesidir. Yıldırım Dekor, 25 kg / m3 yoğunlukta 30 mm ve 50 mm kalınlığında 2 çeşit emici sunar. Ses emici tabakası toksik madde içermez, tam emniyetle kullanılabilir ve kurulabilir. Yıldırım Dekor Tasarım akustik tavanlar sesin yoğunluğunu (gürültü) azaltmak için gereken kamu ve özel alanlarda kullanılabilir. Örneğin: havaalanları, müzeler, kiliseler, gece kulüpleri, restoranlar.

 

Akustik gergi tavan ses emen tavan gösterişli tavan otantik tavan ses dalgalı tavan


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta