Işıklı gergi tavan, Transparan gergi tavan uygulamalarında Yıldırım dekor, ışıklı gergi tavan modellerini ve fiyatlarını hem led hemde siyah ışık olarak sunmaktadır. Membranları ve bir ışık sistemi (flüoresan ışık tüpleri veya led şerit) yelpazesinden oluşan bir sistemdir. Işık yoğunluğuna bağlı olarak Işıklı gergi tavan, odada bir ana aydınlatma olarak veya bir dekorasyon aydınlatma elemanı olarak kullanılabilir.  Işıklı gergi tavan sisteminde kullanım için çeşitli yarı saydam referanslar sunar.
 
Işıklı gergi tavan, tavanlarda, duvarlarda ve iç mekanlarda ayrı ışık elemanları olarak kullanılabilir. Işıklı gergi tavan sistemleri, tasarım tercihlerinin gözdesi. Tavanın  bir ışık kaynağı ile aydınlatılması, her olası ışık efektini yaratma şansı verir.
 
Işıklı gergi tavan, ışığın tasarımınıza getirilmesi ve oda alanını değiştirmek için eşsiz bir çözüm sunar. Hafif tavanların kullanılması, mimarların ve tasarımcıların farklı iç mekanların yıldırım yolunu iyileştirmelerine yardımcı olur. Sistemler Işıklı gergi tavanS, restoranlar, barlar, galeriler, cerrahi branşlar, bilgi departmanlarında şık bir iç mekân yaratmak için, gölgeler yaratmayan ve algılamaya hoş gelen dağınık bir yıldırım yaratmak için idealdir.
 
Işık gergi tavanlar, siyah ışık gergi tavan, ledli ışık gergi tavan fiyatları, dağınık, canlı, yumuşak veya değişen ışık üretme ve evinizin benzersiz bir unsurunu elde etme imkanı sunar.

Işıklı gergi tavan transparan gergi tavan ışıklı gergi tavan modelleri ışıklı gergi tavan fiyatları led ışıklı gergi tavan


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta