3D Gergi tavanlar, gergi tavan pazarında bir yeniliktir. Gerilmiş tavanlar hacimsel çizimler ile, şaşırtıcı tasarımlar, dokulu özel kompozisyonlar, farklı renk çözümleri çok seviyeli tasarımlar oluşturmanıza olanak sağlar. Tasarımdaki hacim etkileri, 3 boyutlu tavanlar yardımıyla gerçekleştirilebilir. Üç boyutlu elemanlar veya baskılı üç boyutlu resim içeren bir kompozisyona benzeyebilirler. Yıldırım dekor olarak gergi tavan imalat ve montajı konusunda rakip tanımıyoruz. 3d gergi tavanın öncülerinden olarak kalite ve uygun fiyatlı gergi tavan bizim işimizdir.

Kataloğumuzda 3D tavanlar oluşturmak için kullanılan en popüler görüntüleri bulacaksınız.

En yaygın çizimler şunları içerir:

  • Yıldızlı gökyüzü gergi tavanlar;
  • Bulutlu gökyüzü gergi tavanlar;
  • Doğa görüntüleri gergi tavanlar;
  • Çiçekler fotoğrafları gergi tavanlar.

3D gergi tavanların avantajları 3D gergi tavanlar, elbette, şık görünüyorsun. Onların yardımı ile normal bir odadan tamamen şaşırtıcı bir şey yapabilirsiniz. Tüm hanelerin ve misafirlerin hayranlığına ne yol açacak? Büyüleyici görünüme ek olarak, bu tip streç tavanların bazı avantajları vardır:

Oda daha görsel olarak görünecek ve tavan daha yüksek olacak;

3d gergi tavan bakımı basittir; Yüksek nem direncine sahiptirler;

Dayanıklıdır;

Olağanüstü bir ses ve ısı yalıtımı vardır;

Herhangi bir odada kurulum için uygun;

Estetik ev elemanlarını gizleyebilir;

Kesinlikle güvenli;

Kurulumu basit ve hızlıdır.

müşterinin isteklerini dikkate alarak, 3D gergi tavan düzen oluşturmak ve ileriye özel programlar vasıtasıyla kesitler oluşturmak ve gerekirse, resmi daha da etkileyici hale getirecek bir LED arka ışığı yaramak için uzmanlarımız tüm gayretleriyle çalışmaktadır.

Maliyet:3D gergi tavan için maliyet düşünüldüğünde, normal bir resimli tavan veya boya badana, alçı, ile yapılmış bir tavandan çok daha yüksek değil, ama sonuç tüm beklentilerinizi aşacaktır. Evinizde inanılmaz güzelliği kısa sürede ve en uygun fiyatlarla yeniden yaratmanıza yardımcı olacağız.