Mutfaklar için gergi tavan modelleri, gergi tavan malzemeleri, gergi tavan mutfak dekorasyon fikirleri ile hizmetinizdeyiz Mutfaklar için gergi tavan modelleri mükemmeldir. Mutfak dekorasyonu için Olağanüstü çözümler açık olmalısınız. Yıldırım dekor olarak pvc gergi tavan, transparan gergi tavan, barisol tavan türleri ile mat gergi tavan, parlak gergi tavan, saten gergi tavan, şeffaf gergi tavan, led ışıklı gergi tavan, iki seviyeli gergi tavan, 3d gergi tavan modellerini üretiyor, ve gergi tavan montajını yapıyoruz. Son olarak İstanbul Eyüp ilçesi de bir mutfağa iki seviyeli gergi tavan uygulamasını başarıyla tamamladık. 

Mutfakta iki seviyeli gergi tavanlar bu yeni bir binada bir daire için tavanı dekore için mükemmel bir çözümdür. Dekorasyonda, binanın yapımında benzer işlemlerde deformasyona maruz kalmayan malzemeler tercih etmeye özen gösteririz. Gergi tavan kullanılan malzemeye göre onlarya yıl yıpranmadan ve solmadan ilk günkü halini korur. Teknolojilerin popülaritesi ve sürekli gelişimi, bu seçeneklerin tavan kaplamaları için fiyatlarını etkilemiştir. Birçok kişi için kullanılabilir hale gelmiştir. 

Mutfakta gergi tavan kullanıcı yorumları

Mutfak odası, iki seviyeli gergi tavan yapıların daha dikkatli planlanmasını gerektirir. Bu alanda duvarların yüzeyi, tavan su buharı, sıcaklık, su ve karbon yataklarına maruz kalabilir. Alçı levha kutularındaki tüm iletişimleri gizlemek arzu edilir. Soba ve mutfak ünitesinin tezgahının yakınındaki tavan bölgesi tercihen aynı malzeme ile bitirilmelidir. Ve ikinci katın tavanının gerilmesi altında planlanan tüm alan. Bu çözüm, en pratik olanıdır, zira bu, tavan kaplamasının yüzeyinin sık sık bakım ihtiyacını ortadan kaldırır. Alçı levhası olmayan bir yapının kullanılması için karar verilirse, o zaman çalışma alanında etkili bir kaputun kurulumunu planlamak zorunludur. 

12 metrekareden fazla odalar için. İki seviyeli gergi tavan tasarımı ile imar seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu, farklı renk gamı kapsama alanı veya ikinci seviye formunun yardımı ile gerçekleştirilir. En yaygın bölüm: pişirme alanı ve gıda alımı. 

Daha küçük alanlardaki mutfaklar için iki seviyeli bir gergi tavan, farklı bir ilke seçmek için tercih edilir. Bu durumda, imar en iyi seçenek olmayabilir. Uzman olarak, ana tavan ve yan çıkıntılar arasında LED aydınlatmayı takabileceğini ve merkezi kısmın bir armatürle donatıldığı bir gömme merkezle bir tasarım tavsiye ederiz. 

Mutfak gergi tavan fiyatları

İki seviyeli gerginlik tavanların ana avantajları İki seviyeli gergi tavanlar, tavanı bitirmenin diğer yollarından onları önemli ölçüde ayıran birçok özelliğe sahiptir: Herhangi bir gergi tavanın montajı, odayı bitirmenin son aşamasında, enkaz, tozsuz, önemli bir zaman gerektirmeden yapılabilir; 

iki seviyeli yapıların ayırt edici özelliği tavan kaplamasının dokusunu birleştirebilme ve odanın imar edilme olasılığı; Gerilmiş tavanların tasarımı olağanüstü şekle sahip olabilir, 3D gergi tavan modeller yaratma olasılığı vardır; çeşitli renkler; Alçıpan tavanının tersine, streç tavanlar spot aydınlatma oluşturma imkanına sahiptir. İki seviyeli germe tavanının tasarımının bakımı, bu veya tavan kaplama malzemesinin bakımıyla ilgili talimatlara uygun olarak gerçekleştirilir. 

Ama her zamanki gibi, seçim her zaman sizindir.

Mutfaklar İçin İki Seviyeli Gergi Tavan Eyüp
Mutfaklar İçin İki Seviyeli Gergi Tavan Eyüp
Mutfaklar İçin İki Seviyeli Gergi Tavan Eyüp
Mutfaklar İçin İki Seviyeli Gergi Tavan Eyüp
Mutfaklar İçin İki Seviyeli Gergi Tavan Eyüp
Mutfaklar İçin İki Seviyeli Gergi Tavan Eyüp
Mutfaklar İçin İki Seviyeli Gergi Tavan Eyüp
Mutfaklar İçin İki Seviyeli Gergi Tavan Eyüp